Závěsy a záclony do domácnosti

Povlak na rohovou sedačku

Sedací souprava je nejzatíženějším kusem nábytku ve vašem obývacím pokoji. I vám se tak postupem času může stát, že na některých místech nebude sedačka vypadat úplně nejlépe. Nechcete-li kupovat novou a vaše stará vám pořád vyhovuje, pak je jednoznačně tím nejlepším řešením nový povlak na sedací soupravu. S rohovými sedacími soupravami to bylo a vždy bude, trošku složitější.

Nejen, že je povlak obtížnější natáhnout, ale je i cenově náročnější.

Vše záleží na tom, jaký povlak si plánujete pořídit. Povlaky snímatelné jsou samozřejmě jednodušší nejen na pořízení, ale i na samotnou výměnu. Snadno ho jen přehodíte přes sedací soupravu, obvykle má povlak na některých místech i úchyty, a když bude potřeba, tak ho jen sundáte. A to zcela bez odborné pomoci. V případě, potřebujete povlak na sedačku trvale natáhnout, pak se bez odborné pomoci pravděpodobně jen tak neobejdete.

Povlaky na sedací soupravy mají jednu obrovskou výhodu. Ze své staré sedačky uděláte levně a během několika minut, zcela novou sedačku, která je k nepoznání od té staré. Pokud budete trvale natahovat potah, pak by vám s tím měl pomoci čalouník. Při výběru dejte na rady odborníků, ale zejména se zaměřte na kvalitu materiálů, protože některé materiály jsou mnohem náročnější na údržbu a celkovou péči.

Comments are closed.