Závěsy a záclony do domácnosti

Dekorativní povlaky na polštáře 40×60

Pokud vybavujete domácnost, pak zajisté chcete, aby vypadala co nejlépe. Povlak na polštář je důležitý nejen ve vaší posteli, ale i na gauči, kde působí jako příjemná dekorace. Navíc jsou-li polštáře nevzhledné nebo vás zkrátka jejich vzhled už omrzel, pak přichází na řadu správná volba nového povlaku. Dekorativní povlaky zaujmou už na první pohled, ovšem pokud chcete, aby zaujaly, musí zapadat do celkového vzhledu interiéru.

Stylové a elegantní povlaky do každé domácnosti

Jak již bylo řečeno, tak povlak na polštář je nutné vybírat i dle celkového vzhledu interiéru.

Máte-li světlé stěny a zelený nábytek, tak samozřejmě nebudete volit růžové povlaky na polštáře. Dekorace jsou vyrobeny hned z několika různých dekoračních materiálů. Můžete na nich najít obyčejné nášivky nebo flitry, které zaujmou už na první pohled. Zároveň byste si měli při výběru ujasnit, zda by měly polštáře zaujmout nebo působit jako velmi nenápadná dekorace na sedací soupravě. Barva a materiály soupravy jsou rovněž důležité, nato nezapomínejte.

Velikost 40×60 není úplně standardní velikost polštáře – možná snad jen na výšku. Ovšem šířka polštáře je o trošku větší, než u klasických polštářů, které se doporučují k sedacím soupravám (40×40). V nabídce prodejců nejsou jen dekorativní povlaky, ale i povlaky pro děti, povlaky s obrázky nebo povlaky dle ročního období a to i v této ne příliš standardní velikosti.

Comments are closed.