Závěsy a záclony do domácnosti

Spony na závěsy

Máte-li doma závěsy, pak k nim rozhodně musíte mít i spony. Ne, že by byly nějak životně důležité, o to tady nejde, ale čas od času určitě závěsy zatahujete do stran, do bočních stran oken. Do domácnosti pak proniká mnohem víc světla a závěsy dokonale doplňují interiér. Aby závěsy po stranách držely, musíte je něčím přichytit.

Možná jste u svých známých nebo kamarádů už viděli, že aby měli čím závěs uchytit, tak uprostřed něj udělali uzel. Takové závěsy sice dobře padají, ale musí být vyrobeny z nemačkavých materiálů. Pokud tohle uděláte s klasickou bavlnou, pak budete muset přistoupit okamžitě k žehlení. Díky sponám na závěsy si můžete závěsy bez problémů uchytit, aniž by se na některých místech zmačkaly. Žehlení tedy připadá v úvahu jen tehdy, když je budete prát. No neušetří tak spona práci i čas?

Spony mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou mít i mnoho podob. V nabídce jsou klasické dřevěné, kovové nebo dokonce ozdobné dekorační spony, kde najdete i nějaký ten okrasný kámen.

A kde takové spony zakoupit? Velký výběr najdete na internetu, ale zaměřit se můžete i na bytové doplňky nebo dekorační předměty.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dekorace k oknům a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.